Kariéra

Hledáme Sociálního pracovníka/terapeuta do služeb Adiktologická poradna ARKA a Následná péče.

Požadujeme:

  • splnění podmínky zákona č.108/2006 Sb. na pozici Sociální pracovník
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost týmové spolupráce a respekt k týmovým rozhodnutím
  • znalost práce s PC – vedení dokumentace, prostředí google workspace
  • schopnost komunikace, empatie, akceptace, kongruence
  • iniciativní a vstřícný přístup, lidské nastavení vůči klientům služby
  • schopnost samostatně pracovat a rozhodovat se
  • schopnost sebereflexe
  • dodržování mlčenlivosti a loajalita vůči organizaci

Výhodou je:

  • orientace v drogové problematice (praxe s uživateli návykových látek)
  • praxe  v pomáhajících profesích
  • sebezkušenostní výcvik (dokončený, započatý)
  • další kurzy a výcviky
  • schopnost vedení podpůrných skupin

Náplň práce:

  • individuální práce s klientem, se skupinou nebo blízkými klienta
  • odborné sociální poradenství/terapie
  • motivační rozhovory
  • prevence a zvládání relapsu
  • krizová intervence
  • zdravotní poradenství – snižování rizik spojených s užíváním návykových látek
  • vedení dokumentace + další administrativní činnosti
  • podílení se na aktualizaci standardů kvality služeb

Co můžete očekávat:

  • práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci
  • možnost spolupodílet se na rozvoji organizace
  • možnost dalšího profesního růstu a rozvoje, organizací hrazené vzdělávání, supervize
  • mzda od 17.400,- Kč (na 0,5 úvazku, v závislosti na dosaženém vzdělání a délce praxe)
  • pracovní úvazek 0,5
  • nástup od září 2024

V případě zájmu o místo zašlete svůj životopis a stručný motivační dopis nejpozději do 30. 7. 2024 na e-mailovou adresu arka@email.cz. Vybraní zájemci budou na základě posouzení zaslaných životopisů a motivačních dopisů pozváni k výběrovému řízení, termín bude upřesněn.
V případě dotazů k pracovnímu místu kontaktujte prosím paní Bc. Hanu Cronovou, na tel. č. 734 377 810, 737 064 006 nebo
e-mailem na arka@email.cz.